TAWARAN TENDER / SEBUT HARGA

Bersama-sama ini disertakan sebut harga seperti di lampiran :

a) HEBHK(K)/53/2026 – QT260000000025943

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Set Enteral Feeding Bag ke Jabatan Farmasi dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh satu (1) tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

Tarikh Iklan: 2 September 2026 (Rabu) jam 12.00 tengah hari

Tarikh Tutup Sebut Harga: 9 September 2026 (Rabu) jam 12.00 tengah hari

Bersama-sama ini disertakan sebut harga seperti di lampiran :

a)   HEBHK(K)/52/2026 – QT260000000025942

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Peripherally Inserted Central Venous Polyurethane Catheter 1FR/28G (PREMICATH) 20cm with Stylet & 30cm without Stylet ke Jabatan Farmasi dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh satu (1) tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

Tarikh Iklan: 2 September 2026 (Rabu) jam 12.00 tengah hari

Tarikh Tutup Sebut Harga: 9 September 2026 (Rabu) jam 12.00 tengah hari

Bersama-sama ini disertakan sebut harga seperti di lampiran :

a)    HEBHK(K)/48/2026 – QT260000000025123

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Disposable Adult Breathing Circuit 1.8 Meter ke Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh dua tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

 b)   HEBHK(K)/49/2026 – QT260000000025124

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Dialysis Fluid Filter Diasafe Plus For Online Plus System ke Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom dan Pusat Dialisis Simpang Renggam, Kluang, Johor bagi tempoh dua tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

c)    HEBHK(K)/50/2026 – QT260000000025126

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Cold Sterilant For Dialyser Reprocessing ke Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh dua tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

d)   HEBHK(K)/51/2026 – QT260000000025127

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Haemodialysis Concentrate 10L Can (FME 1A) & Haemodialysis Concentrate 10L Can (FME 3A) ke Pusat Dialisis Simpang Renggam, Simpang Renggam, Johor bagi tempoh dua tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

e)   HEBHK(K)/54/2026 – QT260000000025129

Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyerah High Flow Nasal Cannula, Size Medium ke Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh dua tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

f)    HEBHK(K)/55/2026 – QT260000000025130

Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyerah Airvo2 Airspiral Tube And Chamber Kit ke Jabatan Farmasi Dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor  bagi tempoh dua tahun

Untuk muat turun iklan SILA KLIK DISINI

Tarikh Iklan: 20 Ogos 2026 (Khamis) hingga 27 Ogos 2026 (Khamis) – 7 hari

Tarikh Tutup Sebut Harga: 27 Ogos 2026 (Khamis) pukul 12.00 tengah hari

PENGUMUMAN TENDER / SEBUT HARGA

Berikut adalah keputusan Pembekal Yang Berjaya bagi Sebutharga yg dinyatakan.

1)    HEBHK(K)/22/2026 – QT260000000017490

Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyerah Closed Suction Set Adult, 12FR with Straight Mount Catheter Flexible Ke Jabatan Farmasi Dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh satu tahun

Untuk lihat lampiran SILA KLIK DISINI

2)   HEBHK(K)/30/2026 – QT260000000018877

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Ubat Polymyxin B for Injection 500,000 IU Ke Jabatan Farmasi dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh Satu Tahun

Untuk lihat lampiran SILA KLIK DISINI

c)    HEBHK(K)/34/2026 – QT260000000018880

Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Ubat Pertuzumab 420mg/14ml Concentrate For Solution For Infusion ke Jabatan Farmasi Dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang Johor bagi tempoh satu tahun

Untuk lihat lampiran SILA KLIK DISINI

Berikut adalah keputusan Pembekal Yang Berjaya bagi Sebutharga yg dinyatakan.

  1. HEBHK(BK)/25/2026 – QT260000000009787

    Sebut Harga Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Sistem Kamera Litar Tertutup (CCTV) Di Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor Bagi Tempoh Tiga (3) Tahun.

    Untuk lihat lampiran bagi SILA KLIK DISINI

Berikut adalah keputusan Pembekal Yang Berjaya bagi Sebutharga yg dinyatakan.

  1. JKNJ/P&A/400-5/7/18

    Sebut Harga Kerja-Kerja Penyelenggaraan Pendawaian Elektrik Di Bahagian Kesihatan Awam, Jabatan Kesihatan Negeri Johor (B).

    Untuk lihat lampiran bagi SILA KLIK DISINI

Berikut adalah keputusan Pembekal Yang Berjaya bagi Sebutharga yg dinyatakan.

  1. HEBHK(BK)/39/2026 – QT260000000014560

    Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Toner dan Katrij Mesin Pencetak ke Bahagian Khidmat Pengurusan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh satu tahun.

    Untuk lihat lampiran bagi SILA KLIK DISINI

  2. HEBHK(K)/40/2026 – QT2600000000 16272

    Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Roller Gauze 5cm x1m x 16ply ke Jabatan Farmasi dan Bekalan, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh dua tahun.

    Untuk lihat lampiran bagi SILA KLIK DISINI

  3. HEBHK(K)/41/2026 – QT260000000015308

    Sebut Harga Membekal, Menghantar dan Menyerah Makanan Penderma Darah (Penyegaran) ke Unit Patologi, Jabatan Patalogi dan Tabung Darah, Hospital Enche’ Besar Hajjah Khalsom, Kluang, Johor bagi tempoh satu tahun.

    Untuk lihat lampiran bagi SILA KLIK DISINI

Scroll to Top